صفحه اصلی

Heder
Heder2
Heder3
Heder4
Heder5
Heder6

شرکت اشاورز (سهامی خاص) در سال 1362 هجری شمسی در تهران تاسیس شد. واژه «اشاورز» از دو قسمت تشکیل شده: اول واژه «اشا» که در زبان اوستائی به معنی پاکی و راستی و قانون تغییر ناپذیر طبیعت است و دوم واژه «ورز» که به معنی پیروی کردن می‌باشد و واژه “ورزش” و “ورزیدن” نیز از همین ریشه است.
کارخانه شرکت اشاورز که برای تولید تیوب و قوطی یکپارچه آلومینیومی تاسیس شده است در شهرستان دلیجان در فاصله 260 کیلومتری از تهران و 180 کیلومتری از اصفهان می‌باشد. کارخانه ی اولیه در کیلومتر 3 جاده ی دلیجان به محلات تاسیس شد که با رشد و تاسیس کارخانجات دیگر به نام قطب صنعتی بوعلی سینا شناخته میشد. سپس با توسعه ی مناطق صنعتی و نیاز به شهرکی که دارای خدمات صنعتی مانند سیستم فاضلاب صنعتی و برق و … باشد، شهر صنعتی دلیجان در کیلومتر 5 جاده اصفهان تاسیس شد که ضوابط و معیار های امروزه مناطق صنعتی در آن رعایت شده است. شرکت اشاورز در سال 1393 با خرید زمین متناسب با برنامه ی توسعه ی خود به سه برابر مساحت کارخانه ی قدیم، طرح توسعه خود را آغاز نمود که با بهسازی و انتقال خطوط قدیم و خرید خطوط جدید تیوب سازی ادامه یافت.
هم اکنون این شرکت با 4 خط تیوب سازی، قادر است انواع تیوب‌های نرم آلومینیمی را از قطر 13.5 میلی‌متر تا 53 میلی‌متر تا طول 200 میلی‌متر برای مصارف داروئی، آرایشی و بهداشتی (رنگ مو، انواع ژل‌ها و کرم‌ها – خمیردندان و غیره) و صنعتی (چسب‌ها) و غذایی تولید نماید.
ظرفیت تولید این کارخانه با اجرای طرح توسعه سالیانه 120 میلیون واحد در سال می‌باشد.

اخذ تاییدیه های مربوطه از وزارت صنایع، سازمان استاندارد ملی ، اداره غذا و دارو ، GMP و … نمایانگر تلاش جمعی پرسنل شرکت برای حفظ کیفیت و رضایت خریداران میباشد.

بازرگانی - واحد خرید مواد اولیه

شرکت اشاورز برای تولید تیوبهای خود معمولاً به مواد زیر نیازمند است :

شمش آلومینیوم
مواد پلی اتیلن
پوششهای داخل و خارجی تیوب ( لاک های دارویی و …. )
مایع آببندی انتهای تیوب (لاتکس)
مرکب چاپ مخصوص سطوح فلزی (حلب)
انواع روانساز ها ( روغن های گرافیت دار برای کارکرد در دماهای بالا)
کارتن و برچسب و چسب
انواع لاستیک و چرم چاپ
پودر زینک استئارات (از خانواده صابونهای فلزی)
انواع فولاد و قطعات یدکی خطوط مانند شیرآلات بادی، برقی، قطعات الکترونیکی و ابزار دقیق

محصولات

انواع تیوبهای آلومینیومی برای مصارف دارویی

انواع تیوبهای آلومینیومی برای مصارف آرایشی و بهداشتی

انواع تیوبهای آلومینیومی برای مصارف غذایی ، صنعتی

انواع پوسته های آلومینیومی جهت روکش و بدنه انواع خازن و کوئل

This post is also available in: Russian English